Hakkımızda

Ülkemizde sürekli şekillenen gayrimenkul sektöründe birinci vazife kalite ve konfor gibi etkenlerin ön planda tutularak insanların en önemli ve doğal ihtiyacı olan barınmayı karşılamak olmuştur. Günün koşulları çerçevesinde insanlara maksimumda huzur ve rahatlık vermek özellikle bu sektörde göz önünde değerlendirilmesi gereken bir unsurdur. Balıkesir Burhaniye Emlak olarak insanların ne istediğini biliyor ve bu istekler çerçevesinde gayrimenkul danışmanlık anlayışına yeni bir boyut kazandırıyoruz.

Vizyon

Klasik emlakçılık anlayışını değiştirmek için faaliyetlerine başlamış olanBalıkesir Burhaniye Emlak, kurumsal bir marka olarak insanların taleplerini karşılamayı, bu talepleri karşılarken günün gayrimenkul alanındaki yeniliklerini takip etmeyi ve sürekli gelişmeyi vizyon olarak benimsemiştir. Bu vizyon çerçevesinde inovatif çözümler sunan Balıkesir Burhaniye Emlak her daim insan için kalite, güven ve kazanırken kazandırma ilkelerini benimsemiştir.

Misyon

İnsanlara sağladığı hizmetler ile Türkiye’de gayrimenkul sektöründe fark yaratmayı amaçlayan Balıkesir Burhaniye Emlak bu hizmetleri sağlarken daima insanların taleplerini göz önünde tutmuştur. İnsanların kaliteli alanlarda yaşaması gerektiğini savunan Balıkesir Burhaniye Emlak rahatlığın, güvenin ve huzurun ayrılmaz bir bütün olduğuna inanmaktadır. Tüm bu etkenleri bir araya getiren Balıkesir Burhaniye Emlak bu kaliteli ve huzurlu yaşam alanlarını insanlara tanıtmayı, insanlara hak ettikleri benzersiz yaşam alanlarını sağlayarak geleceğe emin adımlarla ilerlemeyi misyon olarak benimsemiştir.

30000

NETWORK AĞI

50

EĞİTİM

400

EKSPERTİZ

2000

YÜZ YÜZE GÖRÜŞME

NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karşılaştır

Enter your keyword